Обробка складних матеріалів для ексклюзивних інтер’єрів на F/LIST в Австрії

F/LIST material

Це поєднання вогнетривкого центрального шару з високоякісним верхнім шаром — звичайний матеріал для F/LIST. У цьому випадку абразивне видувне скло поєднується із крихким шпоном. Форматна дискова пила LEUCO DIAREX справляється з цим матеріалом. 

 
F/LIST material

Зріз верхніх шарів HPL, центрального шару з сотами, двокомпонентним заповненням крайки після затвердіння. Для обробки F/LIST використовує дискову пилу LEUCO DIAREX.

Roman Edelhofer and Franz Hausmann

F/LIST використовує дискову пилу LEUCO DIAREX та алмазні дискові пили для розкрою плит для багатьох матеріалів навіть високоабразивних плит з видувного скла. Франц Хаусманн (ліворуч) та Роман Едельхофер (праворуч).

Roman Edelhofer and Franz Hausmann

Сяючі алмази - блискучий дизайн

 

F/LIST GmbH  — всесвітньо відома компанія, яка робить ексклюзивний інтер’єр яхт, літаків та резиденцій. Розташована компанія в Томасбергу, Австрія. Ни ринку вона працює з 1950 року. Нині там працює 800 співробітників. Компанія займається не лише виробництвом, а й монтажем власної продукції.

 

LEUCO — один з основних постачальників інструментів для обробки деревини та пластмас — надійний партнер F/LIST. 

F/LIST створює багато незвичайних конструкцій. Лише для одного проекту вона може виготовляти до 300 різних поверхонь, які часто ще й лакують. Саме тому  F/LIST купує багато різних незвичайних матеріалів. Але просто купувати їх недостатньо. Їх потрібно ще й якісно обробити. 

Керівник відділу виробництва Франц Хаусманн, який вже 20 років працює на  F/LIST, каже: “Ми маємо великий досвід і завжди випробовуємо нові методи обробки, але для наших задач потрібні першокласні інструменти”. 

25 років ці інструменти компанії постачає LEUCO. Серед них дискові пили для розкрою плит та пили для столярного круглопильного верстата, фугувальні фрези для крайколичкувальних верстатів та інструменти для ЧПК. 

Звісно, всі ці інструменти обладнані алмазними різцями, оскільки інші не можуть впоратися з усіма вимогами компанії.

Асортимент продуктів LEUCO включає широкий спектр сучасних та інноваційних інструментів, за допомогою яких можна досягти ідеальної якості, високої продуктивності та економічної ефективності незалежно від того, що саме потрібно обробити: гомогенні матеріали, армовані пластмаси чи спеціальні композити. Навіть в екстремальних умовах інструменти працюватимуть прекрасно. 

 

Інновації — добре, революції — краще

Використання нестандартних матеріалів може бути проблемою: часто вони дорогі та їх важко дістати. Тому F/LIST не може собі дозволити виготовляти брухт. Але водночас якісна робота не повинна впливати на економічну ефективність. 

“Потрібен баланс,  — каже Франц Хаусманн,  — p-System дає нам багато можливостей. Ми можемо вийти за рамки обмежень”. Він має на увазі унікальний осьовий кут в безпрецедентні 70° пропонує винятково широкий спектр технологічних рішень, адаптованих до вимог, навіть якщо потрібно обробити велику кількість матеріалів. За цю революційну інструментальну технологію LEUCO отримала Німецьку інноваційну премію 2018. Але не це найважливіше для Франца Хаусманна: “Інструмент сам по собі не є вирішальним у нашій роботі. Нам потрібні професійні поради спеціалістів LEUCO, щоб ми завжди могли підкоригувати основні моменти у виробництві меблів, адже F/LIST буде використовувати все більше незвичайних матеріалів”. 

Шукати правильні рішення разом 

Коли йдеться про створення вишуканих інтер’єрів, дизайнерам вже не вистачає стандартних матеріалів. Іноді вони ставлять доволі складні завдання, які потрібно реалізувати. Приміром, дизайнери хочуть, щоб бетон і плівка були з’єднані. А це означає, що обробляти їх треба разом.

Франц Хаусманн зазначає: “Ми це приймаємо і готові боротися з неймовірними викликами”. Найбільший виклик  — це протипожежний захист. Цей фактор треба обов’язково враховувати, продумуючи інтер’єр будівель чи яхт. 

Франц Хаусманн досі точно згадує “супер найгірший випадок”: композитний матеріал, що складається з плити з мінерального волокна, ламінату високого тиску (НР), крихкого дубового шпону та лаку високого блиску. Жодних інших варіантів матеріалу бути не могло, і ця плита повинна була мати протипожежний захист. І її потрібно було обробити.

Тим не менше, технічний радник LEUCO Роман Едельхофер був переконания у тому, що все вийде: “LEUCO не вірить у те, що є щось, що неможливо обробити. Тому ми завжди отримуємо результат”. 

Саме так все і відбулося. В Хорбі на полігоні для тестувань LEUCO перевіряли різні інструменти і розробили саме ті, які мають необхідний для цієї роботи набір характеристик. Довелося навіть обрати іншу конфігурацію верстата. 

Але робота увінчалася успіхом.

Найкраще — це просто досить добре

Спеціалісти LEUCO надають інструкції з обробки нових матеріалів. Коли йдеться про надзвичайні вимоги F/LIST, ці інструкції не завжди допомагають, а часу на експерименти немає. Саме тому компанія надсилає власні матеріали до випробувального центру LEUCO. Там фахівці високого рівня працюють з цими оригінальними зразками плит, допоки не знайдуть найкраще рішення для їх обробки.

“Для нас центр тестування LEUCO є гарантією якості”, — каже Франц Хаусманн. І не лише для F/LIST.