Як рішення на користь SMARTJOINTER airFace змінює все

В арсеналі  Ruppel кілька прохідних верстатів. Упродовж кількох років менеджер з виробництва Петер Шульц (ліво-руч) та експерт з інструментів LEUCO Хайко Шпес використовували алмазну SmartJointer на крайколичкувальному верстаті. Раніше Шульц намагався підбирати партії відповідно до товщини панелей, що ускладнювало процес обробки. Використання SmartJointer зараз дозволяє їм обробляти матеріали гнучко та оперативно відповідно до потреб виробництва.

Компанія Ruppel GmbH в Лауда-Кенігсгофен розраховує на SmartJointer airFace від LEUCO. Цей інструмент не потрібно замінювати повністю, а лише змінити різці. Кілька простих рухів, на місці. Тому SmartJointer airFace завжди готова до роботи, а це дає великі та важливі переваги.

Маючи 200 співробітників, Ruppel виробляє торговельне обладнання та меблі як в ексклюзивному одиничному варіанті, так і серійно. На виробництві, зокрема, є і верстати з ЧПК, прохідні машини, в тому числі крайко-личкувальні верстати. Від розкрою, свердління та фрезерування до крайколичкування: всі необхідні операції виконуються на виробництві. Машини працюють в тризмінному режимі. 

 

Просто геніально та геніально просто: замінюється не весь інструмент, а лише різці

 

SmartJointer від LEUCO — ідеальний інструмент для крайколичкувального верстата Ruppel. «Ми обробляємо панелі завтовшки від 16 до 60 мм. Але найбільше все-таки 19 мм. Це означає, що різці піддаються різним умовам зносу. І раніше нам доводилося замінювати весь інструмент, хоча реально лише деякі різці затупилися», — згадує столяр та керівник відділу обробки деревини в Ruppel Петер Шульц. Регіональний менеджер з продажу LEUCO Хайко Шпес, який уже кілька років відповідає за Ruppel, знайшов прекрасне розв'язання проблеми. Чому б не заміняти тільки різці? Це можна легко і швидко зробити на фрезі SmartJointer від LEUCO. Інструмент має алмазні різці, закріплені на корпусі за допомогою ґвинтів.

Кожен оператор машини може відкрутити гвинти за кілька хвилин, витягнути затуплені різці, замінити на нові і закріпити їх на фрезі. Тупі різці можна заміняти на ті, які вже встановлені на інструменті, але залишилися гострими, або ж на нові. Оскільки стружковий пазух і різець на SmartJointer є однією конструктивною одиницею, яка зношується, то стружкові пазухи замінюються автоматично разом із різцем. Заміну можна робити самостійно, навіть якщо різці пошкоджені. 

 

Для Ruppel найважливіший критерій — якість: фреза LEUCO SmartJointer є інструментом майбутнього

 

LEUCO SmartJointer встановлює нові стандарти. Скорочення часу простою машини і тривалий термін експлуатації, який у  Ruppel сягає від 30 000 до 35 000 погонних метрів, говорять самі за себе. Хайко Шпес вражений: «Наш відділ розвитку зробив велику роботу. Найкраще рішення  — це осьовий кут 35°». Більший осьовий кут забезпечує кращу якість різання, ніж звичайний у 30°. Різницю чітко видно на краях. 

Для Ruppel також дуже важливо, щоб діаметр інструменту не змінювався після заміни різців. Перевага: завдяки точному постійному діаметру SmartJointer можна використовувати відразу після заміни різця без переналаштування машини. Це економить час і означає стабільну якість. LEUCO SmartJointer ідеально підходить для високих вимог Ruppel. Різна товщина панелей і зміна розмірів лише одна з них. Інша — велике різноманіття матеріалів, які обробляються. А це і ДСП, і панелі МДФ, HPL, і протипожежні абразивні панелі. Верхній шар покриття матеріалів також спричинює нерівномірний знос різців. LEUCO SmartJointer легко справляється з найскладнішими завданнями. «Нова крайколичкувальна машина, яку хоче купити Ruppel, буде обладнана цим інструментом з обох боків», — каже Петер Шульц. Це найкраща рекомендація, яку могла отримати LEUCO за SmartJointer. 

Вже є і вдосконалення: нова SmartJointer має малошумну конструкцію airFace. Її можна розпізнати за наявністю специфічних поздовжніх канавок, які направляють потік повітря по поверхні інструменту. 

SmartJointer стала правильним рішенням для компанії Ruppel, яке вона і хотіла. Це показує: індивідуальні рішення для задоволення особливих вимог замовника — сильний бік LEUCO. Експерти прислухаються до клієнта і дізнаються все необхідне про саме виробництво. Так вони можуть точно зрозуміти, що саме потрібно клієнту.