Класика по-новому

Тепер ще довше: подрібнювач LEUCO PowerTec ІІІ один з найбільш затребуваних подрібнювачів на ринку промислового виробництва меблів! Нова версія airFace стане частиною цієї лінійки і замінить попередню версію PowerTec ІІІ.

Подрібнювач “PowerTec” стає  “PowerTec airFace”

Більший термін життя ріжучого зуба та менший шум при роботі - ось, чого зараз прагне наша команда! Саме тому колишній PowerTec ІІІ перетворився на PowerTec airFace! Основний принцип ріжучої грані попереднього подрібнення залишився незмінним, а зуб фінішної обробки набув можливості самозаточення. Інструмент працює на швидкості подачі до 100 м/хв. 

Оптимальне зменшення шуму

Шум під час подрібнення виникає через турбулентність навколо інструмента і вібрацію, яку спричиняє контакт подрібнювача та панелі. Для того, щоб зменшити цю проблему до мінімуму, ми заокруглили виступаючий зуб PowerTec ІІІ і, до того ж, змінили кут його нахилу.

Нова система LEUCO airFace включає в себе спеціальні канали, по яким спрямовуються потоки повітря під час обертання. Це дає змогу направити їх рух, і таким чином, зменшити турбулентність та забезпечити плавний і тихіший рух всієї системи, як під час роботи, так і на холостому ходу.

Довше життя зубів

Подрібнювачі активно використовуються в сучасній меблевій індустрії. Автоматичні прохідні верстати записують погонні метри виробленої продукції при його використанні для серійного виробництва чи виробництва індивідуальних частин. Таким чином ефективність інструменту є повністю прозорою. Використовуючи нову PowerTec airFace з її новими ріжучими гранями з ефектом самозаточування, клієнти LEUCO отримують термін експлуатації зубів на 15% більший, аніж в попередній версії.

Ці подрібнювачі LEUCO рекомендує застосовувати, коли потрібна відмінна якість і довгий термін експлуатації для обробки вимогливих глянцевих матеріалів. Використовується інструмент на заготовках товщиною від 8 мм.