Золото за MAGENTIFY

Команда LEUCO

Під час святкового вручення нагород у червні 2018 року в Берлінському музеї технологій (зліва направо): директор із продажів та маркетингу LEUCO Деніель Шренк, керівник відділу досліджень та розвитку бізнесу, головний розробник LEUCO p-System доктор Мартін Дреслер, керівник відділу досліджень та розробки дискових пил, головний розробник LEUCO nn-System доктор Домінік Фенделер та генеральний директор LEUCO і голова правління Франк Діз. 

 

Німецька премія за інноваційний інструмент

Улітку 2019-го LEUCO отримала дві нагороди у галузі «Машини та інженерія» в категорії «Досконалість у бізнесі для бізнесу (В2В)». Нагороди компанія отримала завдяки низці інновацій: інноваційній фрезі LEUCO p-System та алмазній дисковій пилі LEUCO nn-System.

З моменту заснування 65 років тому LEUCO виступає за інноваційні інструменти для дерево- та пластмасообробної промисловості. З більш ніж 230 патентами, LEUCO неодноразово встановлювала стандарти у своїй галузі від 1954 року. 

«Повернення не з однією, а двома нагородами від найкращого, неупередженого журі Німецької премії за інновації є підтвердженням нашої інноваційної сили», — заявляє генеральний директор LEUCO Френк Діз, широко усміхаючись. 

«LEUCO — це традиційна глобальна компанія середніх розмірів із 1200 співробітниками по всьому світу, яка надає значної уваги успішним дослідженням та розробкам», — додає Діз. 

Інноваційні інструменти розробляються та виробляються в Горб-ам-Неккар та Бенаймі (Ельзас/Франція). У сучасних виробничих приміщеннях інноваційний парк машин та висококваліфіковані працівники забезпечують високу якість продукції. З двома інструментальними інноваціями LEUCO знайшла клієнтів, сповнених ентузіазму в обробній промисловості по всьому світу.     

Німецька премія за інновації

Німецькою премією за інновації Німецька рада з дизайну покрила всі можливі нагороди сфери. Позмагатися можуть інноваційні продукти з економічним успіхом. Заявки на нагороди подали 650 компаній, серед яких гіганти промисловості, а також приховані чемпіони та стартапи. У всіх є одна спільна риса: рішення, детальний інноваційний продукт або послуга, що створює справжню додану вартість. Критерії оцінки німецької інноваційної премії охоплюють такі фактори, як рівень інновацій, користь для користувача та економічна ефективність. Інноваційна стратегія повинна враховувати соціальну, екологічну, економічну стабільність та використання енергії та ресурсів. А також інші фактори: місце розташування, потенціал зайнятості, довголіття, ринкову зрілість, технічну якість, функціональність, суттєвість та синергетичний ефект, що відіграють вирішальну роль у процесі оцінки. Переможців обирає високопрофесійне журі.