НОВА НОЖОВА ГОЛІВКА LEUCO surfCut З ФІНІШНОЮ ЯКІСТЮ

Приклад застосування LEUCO surfCut — гладке фрезерування різьбових з’єднань

 

Стругання, фальцювання, фрезерування або пазування: лісопромислові компанії та столярні цехи можуть використовувати нову ножову голівку LEUCO surfCut для будь-яких операцій. Вона застосовується на столярних центрах усіх виробників верстатів незалежно від марки. 

 

Використовуючи ножову голівку surfCut користувачі отримують поверхню без виривів, навіть якщо є гілки. Гладка поверхня помітно перевищує за якістю звичайні поверхні. У порівнянні зі звичайними, фреза surfCut була спроектована з великими осьовими кутами та більшими й стабільнішими поворотними ножами. Під час тестування незалежним клієнтом, завдяки розташуванню різців та твердим ножам, ножова голівка LEUCO продемонструвала термін служби до чотирьох разів довший, ніж в інших звичайних інструментів на ринку. 

    

Геометрія інструменту оптимізована спеціально для обробки ялини та сосни. У тому, щоб ця робота пройшла гладко, вирішальне значення має тиск різання. Чим краще і швидше відводиться стружка, тим нижчий тиск різання. Надзвичайно великі пазухи для відводу стружки інструменту можуть впоратися з великими обсягами стружки, а гілки водночас не застрягають у пазухах. 

Більш ніж задоволений якістю та терміном служби інструменту, користувач surfCut збільшив швидкість обробки і зараз працює вдвічі швидше, ніж зі звичайними інструментами. Деревообробний цех вражений і досягає 75% потенціалу верстату, у порівнянні з 50%, яких досягав з іншими інструментами.  Нова ножова голівка LEUCO є цікавою інновацією для всіх столярів та компаній, які займаються зведенням дерев’яних будинків, для яких важлива якість, короткі простої верстатів та швидкість обробки.