Система AeroTech +CM

Спрямований потік стружки і пилу при роботі інструменту LEUCO CM зі спеціальним розташуванням ріжучих крайок прекрасно видно на фотографії, так і в процесі фрезерування

ChipMeister відрізняє потужний оптимізований і спрямований потік стружки і пилу

Концепція інструменту СМ була втілена і в алмазних кінцевих високопродуктивних фрезах, застосовуваних у технології «нестінг»

 

Кількість стружки, яка залишається після обробки панелі з турбіною AEROTECH (зліва) і при звичайній обробці (праворуч)

Високоточний затиск фрези в AEROTECH Hydro здійснюється дуже просто: шестигранним ключем закручують затискний гвинт до відчутного

упору (10 Н · м).

Турбіна AEROTECH була випробувана професійною спілкою деревообробників Німеччини на відповідність новітнім стандартам безпеки і в роботі з частотою обертання до 60.000 об. / Хв. При цьому на практиці, в залежності від застосовуваного верстата, частота обертання інструменту становить від 18.000 до    24.000 об. / хв. Ідеальною вважається «плаваюча» висота турбіни над оброблюваною поверхнею в 2-10 мм (в залежності від моделі Aerotech).

 

 

ЧИСТЕ РОБОЧЕ СЕРЕДОВИЩЕ, ЧУДОВА ЯКІСТЬ КРОМКИ І БІЛЬШ ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН ДІЇ

Оптимізація видалення стружки при роботі з верстатами з ЧПУ. При обробці заготовок з необліцьовоного МДФ в стаціонарних машинах постійно виникають питання: як уникнути появи дрібного високодисперсного деревного пилу, щоб утримувати в чистоті обладнання і знизити небезпеку захворювання співробітників?

Алмазні кінцеві високопродуктивні фрези LEUCO СМ сконструйовані таким чином, що завдяки визначеному розташуванню різальних крайок основний потік видаляємого пилу спрямований вгору - до входу системи аспірації. Кількість видалених відходів при цьому значно підвищується. Сама назва інструменту CM - це скорочення від ChipMeister, що можна перевести як «Володар стружки». Застосування фрез СМ дає змогу подовжити термін дії інструменту, збільшити рівень готовності обладнання та якість обробки заготовок. А головні переваги для користувачів - це зростання продуктивності і ефективності обладнання.

 

Подальша оптимізація системи видалення стружки в верстатах з ЧПУ за допомогою турбіни AEROTECH

Схожа на невелику турбіну, система затиску інструменту і видалення стружки AEROTECH підвищує якість видалення відходів обробки від фрези CM, направляючи їх вгору - до входу в інтегровану систему аспірації. Вражаючу ефективність всієї цієї комбінації можна побачити, поглянувши на незначну кількість пилу та стружки, що залишаються після обробки на деталях, а також всередині виконаних прорізів. Крім того, в процесі роботи AEROTECH виникає потік прохолодного повітря, який охолоджує фрезу, що сприяє збільшенню терміну дії інструменту.

AEROTECH демонструє свою високу ефективність не тільки при роботі за технологією «нестінг», а й при виконанні інших операцій, пов'язаних з інтенсивною обробкою, в результаті чого збільшуються обсяги пилу і стружки. Серед них: серійне фрезерування пазів, виробництво дверних фільонок, фрезерування виїмок в звукопоглинальних плитах, фрезерування МДФ, ДСП і навіть панелей з азбестоцементу, склопластику і т. п.

Програма LEUCO AEROTECH пропонує, поряд з універсальним цанговим затискачем, використання високоточної і простої в застосуванні системи гідрозажима інструменту - AEROTECH Hydro 25.

Познайомтесь: AEROTECH HYDRO 16 !!!

Нещодавно лінійку AEROTECH поповнив AEROTECH Hydro 16, який призначений для затиску інструменту з хвостовиком діаметром 16 мм. Головна частина системи AEROTECH - крильчатка виготовлена з цільної загартованої сталі. Це робить її надзвичайно міцною. Турбіна AEROTECH має якість балансування     G <2,5, що гарантує її спокійну в обертанні і безпечну роботу. На відміну від аналогічних подібних агрегатів, зібраних з окремих частин, турбіни AEROTECH мають явні переваги, перевершити які дуже важко.